Z68 Ultra?är en annan ny 2022?Apple Watch Ultra Replica available in the market at an affordable price. Den bärbara är en sportig smartklocka som fått en fyrkantig design med en 2,0-tums stor IPS-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Multisportlägen, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design of IWO Z68 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, this new Z68 Ultra comes in a square shape that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor. Mäter 49*43*13mm och väger ca 55g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The Z68 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and nylon. Angående bildskärmen! This Z68Ultra smart watch uses a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 435*485 pixlar. Denna Apple Watch-klon är också packad med en mängd olika urtavlor och finns i svart, orange, blå, och vita färger.
Features of Z68Ultra Smart Watch:

Z68 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Detta smartur hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This Z68 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodtrycksmonitor för blodtryck av blodtryck, Stillasittande påminnelse, Multisportlägen, Alipay offline betalning, Väder, Hitta telefon, Bluetooth, och så vidare. Denna bärbara är utrustad med en 380 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2022
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2022
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
Z68 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Anordning | Z68Ultra |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 49*44*13mm |
| Vikt | 55g |
| Färger | Svart, Orange, Vit, Blå |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.0 Tum |
| Skärmupplösning | 435*485 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 380 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | RDFit |
| Rem | Silikon, Hav |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Snygg design, 2.0-tum Stor skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen, Billigt pris
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The Z68 Ultra smartwatch is available right now only at Alibaba and Aliexpress.
Kolla pris på Alibaba
Kolla pris på Aliexpress
Du kanske också gillar att kolla:?De nya och senaste smartklockorna 2022






