ZL54C on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa erittäin halvalla. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 1,83 tuuman IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, +100 urheilutilat, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
ZL54C-älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä uusi ZL54C-kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 44*37*11mm ja paino noin 36g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
ZL54C-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä ZL54 C -älykello käyttää 1,83 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja luotu resoluutiolla 240 x 284 pikseliä. Tämä vempain on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vihreä, vaaleanpunainen, ja hopea väri.s
ZL54 C Smart Watchin ominaisuudet:

ZL54C on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä ZL54C-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, +100 Urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, taskulamppu, Bluetooth 5.1, Ja paljon muuta. Tämän älykellon akun kapasiteetti on 230 mAh 3-7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ZL54C-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | ZL54 C |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44*37*11mm |
| Paino | 36g |
| Värit | Musta, Vihreä, Vaaleanpunainen, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.83 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 284 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 230mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Melko siisti muotoilu, Suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +100 porttitilat, Erittäin halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
ZL54C-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



