ZL54C er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus til en svært rimelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1,83-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av ZL54C Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye ZL54C-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, sportslig, og passer menn og kvinner. Måler 44*37*11mm og veier ca 36g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
ZL54C smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne ZL54 C smartklokken bruker en 1,83-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 240 x 284 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, grønn, rosa, og sølvfarge.s
Funksjoner til ZL54 C Smart Watch:

ZL54C er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne ZL54C smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, +100 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, en lommelykt, Bluetooth 5.1, og mange flere. Denne smartklokken har en batterikapasitet på 230mAh med 3-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ZL54C Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | ZL54 C |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44*37*11mm |
| Vekt | 36g |
| Farger | Svart, Grønn, Rosa, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.83 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 284 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 230mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +100 portmoduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
ZL54C smartklokke er for øyeblikket kun tilgjengelig hos Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



