Zord OD7 on toinen uusi 2024 älykello, joka voi seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa tosielämässä. Se on urheilullinen älykello, jossa on 1,96 tuuman suuri IPS-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Zordai OD7 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa Zordai OD7 -kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 47¡Á38¡Á11mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
OD7-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Zordai OD 7 älykellossa on 1,96 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 320 x 384 pikseliä. Tämä kello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, ja hopeavärit.
OD:n ominaisuudet 7 Älykäs kello:

Zordai OD7 on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä OD7-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, 159 urheilutilat, EKG, Kompassi, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämän älykellon akun kapasiteetti on 280 mAh 3-5 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Zordai OD7 Smartwatch täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | OF 7 Katsella |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47¡Á38¡Á11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.96 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320 x 384 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | EI |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 280mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Kamalaa |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.96-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 159 urheilutilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Zordai OD7 -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






