ZW8 Ultra Max on toinen uusi Apple Watch Ultra -klooni, joka tukee Bluetooth-puheluita ja NFC-kulunhallintaa edulliseen hintaan. Se on kuntoseurantaälykello, joka on neliön muotoinen 2,05 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
ZW8 Ultra Max SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi ZW8 Ultra Max -älykello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*43*12,2mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
ZW8 Ultra Max -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä ZW8 Ultra -älykello käyttää 2,05 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja on luotu resoluutiolla 520*580 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, vihreä, oranssi, ja harmaita värejä.
ZW:n ominaisuudet 8 Ultra Max Smart Watch:

ZW8 Ultra Max on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä ZW8 Ultra Max -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, NFC -kulunvalvonta, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä puettavassa on a 200 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ZW8 Ultra Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | ZW 8 Ultra Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*43*12.2mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Harmaa, Keltainen, Vihreä |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.05 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 520*580 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Micro Fit |
| Hihna | Ocean bändi |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.05-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, NFC -kulunvalvonta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
ZW8 Ultra Max -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Alliexpressistä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa: Uudet ja uusimmat älykellot 2023






