ZW8 Ultra Max este o altă nouă clonă Apple Watch Ultra care acceptă apeluri Bluetooth și controlul accesului NFC la un preț accesibil. Este un smartwatch cu tracker de fitness care vine într-o formă pătrată cu un ecran IPS mare de 2,05 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multi-sport, IP68 rezistent la apa, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ZW8 Ultra Max SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas inteligent ZW8 Ultra Max are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*43*12.2mm și cântărind aproximativ 55g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului ZW8 Ultra Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest smartwatch ZW8 Ultra folosește un ecran tactil IPS mare de 2,05 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 520*580 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, verde, portocale, și culori gri.
Caracteristicile ZW 8 Ceas inteligent Ultra Max:

ZW8 Ultra Max este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch ZW8 Ultra Max este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Control de acces NFC, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil are un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent ZW8 Ultra Max:
| Dispozitiv | ZW 8 Ultra Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*43*12.2mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri, Galben, Verde |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.05 inch |
| Rezoluția ecranului | 520*580 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Micro Fit |
| Curea | Banda oceanică |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.05-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Control de acces NFC
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent ZW8 Ultra Max este disponibil chiar acum doar la Alliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






