Two months after launching the Lokmat APPLLP 5, LOKMAT is back again and brought us a new 4G smartwatch with more features called Lokmat APPLLP 4 Pro. De wearable is een Android smartwatch-telefoon met een cirkelvormig ontwerp met een 1,6 inch IPS-scherm en is uitgerust met dubbele CPU's, 128GB-ROM, 6GB RAM, een dubbele camera, en het uitvoeren van de nieuwste Android 11 Os. Laten we dus eens in de volledige details duiken.
Ontwerp van Lokmat Appllp 4 Pro 4G Smart Watch:

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet. Deze nieuwe Lokmat Appllp 4 Pro smartwatch come in a circular shape that looks stylish, stijlvol, en past bij mannen en vrouwen. Meten 51.5*51.5*15.8 mm en weegt ongeveer 75 gram. Er zijn twee fysieke knoppen aan de rechterkant van de zaak. Het is verantwoordelijk voor de functie van het aanzetten van het teruglopen. De achterkant van het apparaat kreeg een typische configuratie: dit zijn magnetische contacten voor opladen, simkaart ingang,? en een hartslagsensor.
De Lokmat Appllp 4 Pro body is made out of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is removable and available in TPU and leather. There is an 8MP camera on the right side and a 2MP on the top, het is handig voor videogesprekken en Face ID-verificatie. Met betrekking tot het schermscherm! Lokmat ApplP 4 Pro smartwatch has a 1.6-inch IPS Full round Display created with a resolution of 400 X 400 pixels en ondersteunt de gezichtsontgrendelingsfunctie. This smartwatch is also packed with a variety of watch faces and is available in black and brown colors.
Kenmerken van Appllp 4 Pro Watch:

Lokmat ApplP 4 Pro is a dual system smartwatch equipped with two independent CPUs, T310+PAR2822. Het kan als gemeenschappelijk worden gebruikt?standalone smartwatch met een display met maximale helderheid, Ondersteuning voor aanraakgebaren en apps die kunnen worden gedownload van de Play Store, of als een eenvoudige fitnesstracker met helderheid op minimaal, Raak uitgeschakeld en basisinformatie aan over onze fysieke activiteit. Het is uitgerust met 6 GB DDR4 RAM en 128 GB intern geheugen, it makes Appllp 4 Pro smartwatch werkt beter, maakt multitasken mogelijk, verbetert de prestaties, en loopt soepel. In aanvulling, je kunt al je favoriete apps downloaden die op Android kunnen draaien.
Lokmat ApplP 4 Pro is a zelfstandige smartwatch waarmee u kunt bellen zonder dat u een telefoon nodig heeft. ondersteunt WIFI, 4G LTE-connectiviteit, GPS/glonass evenals Bluetooth. In aanvulling hierop! Dit Android-horloge zit boordevol andere handige functies, waaronder een hartslagmeter, pedometer, multisportmodi, weer, en nog veel meer. De smartwatch is tevens voorzien van een 900 mAh-batterijcapaciteit met ondersteuning voor draadloze powerbanks.
KAN JE OOK LIKEN:?
- 9 Beste Android -smartwatches voor mannen 2022
- 12 BESTE CHINESE SMARTWATCHES 2022
- 10 Beste smartwatches met ?HD -camera
Lokmat ApplP 4 Pro Smartwatch volledige specificaties:
| Apparaat | Lokmat Appllp 4Pro |
|---|---|
| Vorm | Circulaire |
| Dimensie | 51.5*51.5*15.5mm |
| Gewicht | 75G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 1.6inch |
| Schermresolutie | 400*400 pixels |
| Besturingssysteem | Android 11 Os |
| RAM | 6GB DDR4 |
| ROM | 128GB |
| Camera | 8MP+2MP |
| CPU | T310+PAR2822 |
| NFC | NEE |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Face ID | Ja |
| Spek | Ja |
| Waterdicht | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | TPU & Leer |
| Batterijcapaciteit | 900 mAh +900 mAh Powerbank |
| Normaal gebruik | 1-3 dagen |
| Prijs | $$ Prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen Volgens specificaties?
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, Dual-systeem smartwatch, Daul-camera, Android 11 Os, 6GB DDR4-RAM, 128GB-ROM, Meerdere wijzerplaten
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen
Prijs en beschikbaarheid?
Lokmat ApplP 4 Pro smartwatch is momenteel alleen beschikbaar op AliExpress, TomTop, and Banggood at different prices. U kunt de beste prijs voor u selecteren!
Controleer de prijs op AliExpress
Controleer de prijs op Banggood
Zie de prijs op Tomtop
Misschien wil je ook controleren:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2023



