Awei H33 er en annen ny 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i det virkelige liv. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 1.8-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 Sportsmoduser, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Awei H33 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Awei H33 watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 44*38*12mm and weighing about 50g. Det er en fysisk knapp på høyre og to knapper på venstre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Awei H33 smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This H33 smartwatch has a 1.8-inch large IPS touchscreen that is curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 284 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med flere forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, beige, og blå farger.
Features of the H33 Smart Watch:

Awei H33 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This H33 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne smartklokken har en batterikapasitet på 300mAh med 5-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Awei H33 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | H33 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44*38*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Blå, Beige, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.8 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 284 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | Veryfit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.8-tomme storskjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +100 Sportsmoduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Awei H33 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






