BlitzWolf BW-AT6 Plus er en annen nyhet 2025 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Den bærbare er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,75-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportsmodus, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av BlitzWolf BW-AT6 Plus smartklokke:
Som du ser på bildet over, Denne nye BlitzWolf BW-AT6 Plus har en sirkulær design som ser stilig ut, stilig, og passer menn og kvinner. Måler 51*51*12mm og veier ca 55g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på eller løpe tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
BW-AT6 Plus-kroppen er laget av sinklegering, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne nye AT6 Plus-klokken har en 1,75-tommers helrund AMOLED-skjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Den bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er kun tilgjengelig i svart farge.
Features of the BW-AT6 Plus Smart Watch:
BlitzWolf BW-AT6 Plus is an IP67 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, The BlitzWolf BW-AT6 Plus Watch also has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi sportsmodus, Braith trening, Ring eller send melding, Appvarsling, Bluetooth 5.3, Og mer. This wearable has a 600mAh large battery that can last 10-14 dager med normal bruk og 90 dager med grunnleggende klokkemodus.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2025
- 12 Beste frittstående smartklokker med SIM-kort og WIFI 2025
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
BlitzWolf BW-AT6 Plus Smartwatch Full Specs:
| Enhet | AT6Plus Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 51*51*12mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.75 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| NFC | INGEN |
| GPS | INGEN |
| Multisportmodus | 100 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod pressure monitor | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 600 mAh |
| Normal bruk | 10-14 dager |
| App | FitcloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, 100 Sportsmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The BlitzWolf BW-AT6 Plus smartwatch is currently available at Banggood. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



