BlitzWolf BW-AT6 Plus este o altă noutate 2025 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Portabilul este un smartwatch sportiv, care vine circular cu un ecran AMOLED mare de 1,75 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Mod multi sport, IP67 Impermeabil, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent BlitzWolf BW-AT6 Plus:
După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou BlitzWolf BW-AT6 Plus are un design circular care arată elegant, clasic, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 51*51*12mm și cântărind aproximativ 55g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni sau de a rula înapoi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul BW-AT6 Plus este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest nou ceas AT6 Plus are un ecran AMOLED rotund complet de 1,75 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Purtătorul este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil doar în culoare neagră.
Caracteristicile ceasului inteligent BW-AT6 Plus:
BlitzWolf BW-AT6 Plus este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Ceasul BlitzWolf BW-AT6 Plus are, de asemenea, un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin ceasul inteligent.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, moduri sportive multiple, Detectarea instruirii, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, Bluetooth 5.3, și mai mult. Acest purtabil are o baterie mare de 600 mAh care poate dura 10-14 zile cu o utilizare normală și 90 Zile cu modul de ceas de bază.
POATE ȚI PLACE ȘI:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2025
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente independente cu cartelă SIM și WIFI 2025
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Specificații complete pentru ceasul inteligent BlitzWolf BW-AT6 Plus:
| Dispozitiv | Ceas AT6Plus |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 51*51*12mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.75 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Apelare Bluetooth | Da |
| NFC | NU |
| GPS | NU |
| Mod multi-sport | 100 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| Utilizare normală | 10-14 zile |
| Aplicație | FitcloudPro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran mare AMOLED, Apel Bluetooth, 100 Moduri sportive, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent BlitzWolf BW-AT6 Plus este disponibil în prezent la Banggood. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2025



