BlitzWolf BW-AT6 Plus är en annan nyhet 2025 smartklocka som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. Den bärbara är en sportig smartklocka som kommer cirkulär med en 1,75-tums stor AMOLED-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Multisportläge, IP67 vattentät, och stöd Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design av BlitzWolf BW-AT6 Plus Smart klocka:
Som du ser på bilden ovan, Denna nya BlitzWolf BW-AT6 Plus har en cirkulär design som ser stilig ut, flott, och passar män och kvinnor. Mäter 51*51*12mm och väger ca 55g. Det finns tre fysiska knappar på höger sida av fodralet. Den ansvarar för funktionen att slå på eller springa tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
BW-AT6 Plus-kroppen är gjord av zinklegering medan remmen finns i silikon. Angående bildskärmen! Denna nya AT6 Plus Watch har en 1,75-tums helrund AMOLED-skärm böjd med 2,5D-glas och är skapad med en upplösning på 466 x 466 pixlar. Den bärbara är också packad med en mängd olika urtavlor och är endast tillgänglig i svart färg.
Funktioner hos BW-AT6 Plus Smart Watch:
BlitzWolf BW-AT6 Plus är en IP67 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den medan du tvättar händerna eller på regniga dagar. Enheten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna gadget hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, BlitzWolf BW-AT6 Plus Watch har även en högtalare och mikrofon som gör att du kan ringa samtal direkt via smartklockan. Ytterligare funktioner är en SPO2 blodsyremätare, Blodtrycksmätare, Multisportlägen, Braith träning, Ring eller meddelande påminnelse, Appavisering, Bluetooth 5.3, och mer. Den här bärbara enheten har ett 600mAh stort batteri som kan hålla 10-14 dagar med normal användning och 90 dagar med grundläggande klockläge.
DU KANSKE OCKSÅ GILLA:?
- 10 BÄSTA ANDROID SMARTWATCHES FÖR MÄN 2025
- 12 Bästa fristående smartklockor med SIM-kort och WIFI 2025
- 10 Bästa smartur med ?HD -kamera
BlitzWolf BW-AT6 Plus Smartwatch Fullständiga specifikationer:
| Anordning | AT6Plus klocka |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 51*51*12mm |
| Vikt | 55g |
| Färger | Svart |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.75 Tum |
| Skärmupplösning | 466 x 466 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth-samtal | Ja |
| Nfc | INGA |
| Husläkare | INGA |
| Multisportläge | 100 Sportlägen |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Vattentät | IP67 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 600 mAh |
| Normal användning | 10-14 dagar |
| App | FitcloudPro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, Stor AMOLED-skärm, Bluetooth-samtal, 100 Sportlägen, Multi slags hälsoövervakning
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
BlitzWolf BW-AT6 Plus smartklockan finns för närvarande på Banggood. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2025



