Her er nok en ny smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid, Cubot C20 Pro. En sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1.83 tommers TFT-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blod oksygen monitor, 123 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design.:

Som du ser på bildet over, denne Cubot C20 Pro smartklokken kommer i en firkantet form som ser robust ut, stilig, og passer menn og kvinner. Måler 54*43*12,3 mm og veier ca 52g. Det er to knapper på høyre side av saken, Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Cubot C20 Pro smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er av silikon. Angående skjermbildet! Denne C20Pro-smartklokken bruker en 1,83-tommers stor IPS-berøringsskjerm laget med en oppløsning på 240 x 286 piksler. Den bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Funksjoner til C20Pro Smart Watch:

Cubot C20 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Denne C20 Pro smartklokken er utstyrt med høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blod oksygen monitor, Ring eller send melding, Appvarsling, Og mer. Denne fitness trackeren er også utstyrt med en 380mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN SÅ LANGT
Cubot C20 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | C20Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 54*43*12.3mm |
| Vekt | 52g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.83 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 286 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja (123 sportsmoduser) |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | Passformen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, 1.83 Stor skjerm, 123 sportsmoduser, 4 Slags helseovervåking, Bluetooth-anrop
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
C20 Pro?smartwatch er tilgjengelig akkurat nå bare på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



