Tässä on toinen uusi älykello, joka voi seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa, Cubot C20 Pro. Urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, jossa a 1.83 tuuman TFT-näyttö ja siinä on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, Veren happimittari, 123 urheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design.:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, tämä Cubot C20 Pro -älykello on neliön muotoinen, joka näyttää vankalta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 54*43*12,3mm ja paino noin 52g. Kotelon oikealla puolella on kaksi painiketta, Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
Cubot C20 Pro -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on silikonia. Näyttöruudun suhteen! Tämä C20Pro-älykello käyttää 1,83 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on luotu resoluutiolla 240 x 286 pikseliä. Puettavassa on myös erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana ja oranssina.
C20Pro Smart Watchin ominaisuudet:

Cubot C20 Pro on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsienpesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Tämä C20 Pro -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, ja enemmän. Tämä kuntoseurantalaite on myös varustettu 380 mAh:n akulla 5-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 PARHAAT ANDROID-ÄLYKELLOT MIESTEN TÄNÄÄN
Cubot C20 Pro -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | C20Pro |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 54*43*12.3mm |
| Paino | 52g |
| Värit | Musta, Oranssi |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.83 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 286 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä (123 urheilutilat) |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380 mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | JA ULOS |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Kestävä muotoilu, 1.83 Suuri näyttö, 123 urheilutilat, 4 Terveyden seurannan tyypit, Bluetooth-puhelut
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
C20 Pro?älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



