E600 er en av de nyeste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er et treningsbanebånd som kommer i rektangulær form med en 1,47-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodtrykksmåler, Blodsukkertest, EKG, Termometer, Multisportmoduser, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av E600 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Dette nye E600 smarte armbåndet kommer i en buet rektangulær form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 44*26*11mm og veier ca 35g. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
E600-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og skinn. Angående skjermbildet! Denne E 600 smartklokke har en 1,47-tommers berøringsretina IPS-skjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 172 x 320 piksler. Denne bærbare er fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, rød, og brune farger.
Egenskaper til E600 Smartband:

E600 er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. E600 smartklokke er også utstyrt med et termometer som lar deg overvåke kroppstemperaturen i sanntid. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blod oksygen monitor, Blodsukkertest, EKG, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelse, Braith trening, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og så videre. Denne enheten har en 160 mah batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- TOPP 10 BESTE SMARTKLOKKER 2023
E600 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | E600 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 44*26*11mm |
| Vekt | 35g |
| Farger | Svart, Blå, Rød, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.47 tomme |
| Skjermoppløsning | 172 x 320 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| EKG | Ja |
| Bluetooth-anrop | INGEN |
| Multisportmodus | 15 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 160 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | H Band |
| Stropp | Silikon, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, EKG + PPG, 15 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, Flere klokkeskiver
Ulemper: Mangler Bluetooth-anrop
Pris og tilgjengelighet?
E600 smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



