E600 on yksi uusimmista 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on suorakaiteen muotoinen kuntoratanauha, jossa on 1,47 tuuman suuri IPS-näyttö ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, Verenpainemittari, Verensokeri testi, EKG, Lämpömittari, Moniurheilutilat, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
E600 SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi E600-älyrannekoru on kaareva suorakaiteen muotoinen, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 44*26*11mm ja paino noin 35g. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
E600-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina ja nahana. Näyttöruudun suhteen! Tämä E 600 älykellossa on 1,47 tuuman kosketusnäyttö verkkokalvon IPS-näyttö, joka on kaareva 2,5D lasilla ja luotu resoluutiolla 172 x 320 pikseliä. Tämä puettava laite on täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, sininen, punainen, ja ruskeat värit.
E600 Smartbandin ominaisuudet:

E600 on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. E600-älykellossa on myös lämpömittari, jonka avulla voit seurata kehon lämpötilaa reaaliajassa. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Verensokeri testi, EKG, Moniurheilutilat, Istuva muistutus, Koulutuksen havaitseminen, Ilmoitukset, Herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä laitteessa on a 160 MAH -akku kapasiteetti 5-7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- TOP 10 PARHAAT ÄLYKELLOT 2023
E600-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | E600 |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 44*26*11mm |
| Paino | 35g |
| Värit | Musta, Sininen, Punainen, Ruskea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.47 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 172 x 320 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| EKG | Kyllä |
| Bluetooth-puhelut | EI |
| Moniurheilutila | 15 urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 160 mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | H Band |
| Hihna | Silikoni, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, EKG + PPG, 15 urheilutilat, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Useita kellotauluja
Miinukset: Bluetooth-puhelu puuttuu
Hinta ja saatavuus?
E600-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



