F33 er en annen nyhet 2024 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av F33 2024 Smartklokke 3 I 1:

Som du ser på bildet over, Denne nye F33-klokken har et sirkulært design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 47*47*13mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
F33-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne F 33 smartklokke har en 1,43-tommers AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne enheten er også fullpakket med forskjellige urskiver og er kun tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Funksjoner av F 33 Smartklokke:

F33 er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne F33 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi Sports-moduser, TWS øretelefoner, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 280mAh batterikapasitet med 3-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
F33 TWS Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | F33 Klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280 mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | CanFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser, TWS øretelefoner, 4GB minne
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
F33-smartklokken er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



