F33 on uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, jossa on pyöreä 1,43 tuuman AMOLED-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Multi-Sport-tilat, NFC -kulunvalvonta, IP67 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
F33:n suunnittelu 2024 Älykäs kello 3 sisään 1:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa F33-kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 47*47*13mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
F33-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä F 33 älykellossa on 1,43 tuuman AMOLED-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D lasilla ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana vain mustana ja hopeana.
F:n ominaisuudet 33 Älykäs kello:

F33 on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä F33-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, TWS kuulokkeet, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 280 mAh 3-7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
F33 TWS -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | F33 kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*13mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 280 mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | CanFit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, TWS kuulokkeet, 4GB Muisti
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
F33-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



