FA82S?er en annen ny 2024 4G smartwatch available in the market at a cheap price. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 1.83-inch large TFT screen and is equipped with several features including 2GB RAM+ 16GB ROM, Wifi, GPS, NFC, 2MP kamera,? Multi Sports-moduser, IP67 Life vanntett, og kjører Android 8.1 OS. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of FA82S 4G Smart Watch:

Som du ser på bildet over. This new FA82S 4G Watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 51*40.7*13.3mm and weighing about 60g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The FA82 S 4G smart watch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! FA82 smartwatch has a 1.85-inch TFT touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 286 piksler. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in black and silver colors.
Features of FA82 S 4G Smart Watch:

FA82S is an IP67 life waterproof smartwatch, which you can wear while washing your hands or on rainy days. This wearable has 2GB of RAM and 16GB of internal memory and runs Android 8.1 OS. It makes the FA82 smartwatch work better, Aktiverer multitasking, forbedrer ytelsen, og løper jevnt. I tillegg, Du kan laste ned alle favorittappene dine som kan kjøre på Android.
The FA82S is a Frittstående smartwatch som kan ringe uten behov for telefon. støtter wifi, 4G lte tilkobling, GPS/GLONASS, og Bluetooth. I tillegg til dette! Denne Android-smartklokketelefonen er fullpakket med andre nyttige funksjoner, inkludert en pulsmåler, blodtrykksmåler,, skritteller, multisportmoduser, vær, og mange flere. Denne smartklokken har en 900 mah batterikapasitet med 2-5 dagers batterilevetid.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2024
- 12 Beste kinesiske smartklokker 2024
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
FA82S 4G Smartwatch Full Specifications:
| Enhet | FA82 S watch |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | ?51*40.7*13.3mm |
| Vekt | 60g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.83tomme |
| Skjermoppløsning | 240*282 piksler |
| Operativsystem | Android 8.1 OS |
| VÆR | 2GB |
| Rom | 16GB |
| Kamera | 2MP |
| CPU | SL8541E Core |
| NFC | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Vanntett | IP67 Life Vanntett |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Tpu |
| Batterikapasitet | 900mAh |
| Batterilevetid | 2-5 dager |
| Pris | $$ Prisene er nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.83-tomme storskjerm, WIFI+GPS+ SIM-KORT, Stor batterikapasitet, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The FA82S 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



