GS9 Max er en av de nyeste 2023 Apple Watch -serien 9 Kloner som støtter Bluetooth-anrop og kompass til en overkommelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,2-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner Pulsmåler, Blod oksygen monitor, Multisportmodus, NFC tilgangskontroll, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design av GS9 Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye GS9 Max-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45*38*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
GS9 Max smartklokkekroppen er laget av rustfritt stål mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne GS 9 Max smartwatch har en 2,2-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 420*485 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, rosa, og grå farger.
Funksjoner av GS 9 Max Smart Watch:

GS9 Max er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne GS9 Max smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blodoksygen og blodtrykksmåler, Multisportmodus, Kompass, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne smartklokken har en 280 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 14 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
GS9 Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | GS 9 Maks |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå, Rosa, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.2 tomme |
| Skjermoppløsning | 420*485 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | GS Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 2.2-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Kompass
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken GS9 Max er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



