GW55 er?en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i det virkelige liv. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,02-tommers TFT-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi Sports-moduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av GW55 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye GW55-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 50 x 42.1 x 13 mm og veier ca 55g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
GW55 smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og stål. Angående skjermbildet! Denne GW 55 smartklokke har en 2,02-tommers stor TFT-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240 x 296 piksler. Denne enheten er også fullpakket med mer variasjon av klokker og er tilgjengelig i svart, grønn, og sølvfarger.
Funksjoner til GW 55 Smartklokke:

GW55 er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne GW55 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisportmoduser, Kompass, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Pustetrening, Bluetooth, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 220mAh batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
GW55 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | GW 55 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50 x 42.1 x 13 mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 296 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 220mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | Livefit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, 2.02 tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Multi Sports-moduser, Flere typer helseovervåking, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
GW55 smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



