GS9 Pro Max er en annen nyhet 2023 Apple Watch -serien 9 Klon som støtter Bluetooth-anrop og kompass til en overkommelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,0-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner Pulsmåler, Blod oksygen monitor, Multisportmodus, CharGPT, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design av GS9 Pro Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye GS9 Pro Max-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 46*39,2*11mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Klokkehuset GS9 Pro Max er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne GS 9 Pro Max smartklokke har en 2,0-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 420*485 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og hvite farger.
Funksjoner av GS 9 Pro Max Smart Watch:

GS9 Pro Max er en IP67 Life vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne GS 9 Peo Max smartklokke har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blod oksygen monitor, Blodtrykksmåler, Multisportmodus, ChatGPT, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne bærbare har en 450 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
GS9 Pro Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | GS 9 Pro Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 46*39.2*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Hvit |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 420*485 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | WearFit pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 2.0-tommers AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, ChatGPT
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken GS9 Pro Max er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






