GS9 Pro Max är en annan nyhet 2023 Apple Watch Series 9 Klon som stöder Bluetooth-samtal och kompass till ett överkomligt pris. Det är en sportig smartklocka som kommer i fyrkantig form med en 2,0-tums stor AMOLED-skärm och är utrustad med flera funktioner Pulsmätare, Blodsyremonitor, Multisportläge, CharGPT, IP67 Vattentät, och så vidare. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna.
Design av GS9 Pro Max SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, Denna nya GS9 Pro Max-klocka fick en fyrkantig design som ser stilig ut, modern, och passar män och kvinnor. Mäter 46*39,2*11mm och väger ca 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det ansvarar för att slå tillbaka, och gränssnittsomkoppling. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
Klockkroppen GS9 Pro Max är gjord av zinklegering medan remmen finns i silikon. Angående bildskärmen! Denna GS 9 Pro Max smartwatch har en 2,0-tums stor AMOLED-pekskärm böjd med 2,5D-glas och är skapad med en upplösning på 420*485 pixlar. Denna bärbara är också packad med olika urtavlor och finns i svarta och vita färger.
Funktioner hos GS 9 Pro Max Smart Watch:

GS9 Pro Max är en IP67 Life vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Enheten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Detta smartur hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, Denna GS 9 Peo Max smartwatch har högtalare och mikrofon som gör att du kan ringa samtal direkt via en smartwatch. Ytterligare funktioner är NFC -åtkomstkontroll, Blodsyremonitor, Blodtrycksmätare, Multisportläge, ChatGPT, Stillasittande påminnelse, Hitta telefon, Och många fler. Denna bärbara har en 450 mah batterikapacitet med 3-5 dagar med normal användning och 15 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
GS9 Pro Max Smartwatch Fullständiga specifikationer:
| Anordning | GS 9 Pro Max |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 46*39.2*11mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Vit |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 2.0 Tum |
| Skärmupplösning | 420*485 Pixels |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 450 mAh |
| Normal användning | 3-5 dagar |
| Appens namn | WearFit pro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Ganska cool design, 2.0-tum AMOLED -skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen, ChatGPT
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
Smartwatch GS9 Pro Max är för närvarande endast tillgänglig på Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






