HD8 Ultra er en annen ny 2022 Apple Watch Ultra Copy available in the market at a cheap price. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of HD8 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new HD8 Ultra got a square design that looks stylish, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 49*44*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The HD8 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This HD8Ultra smart watch uses a 2.02-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*360 piksler. This Apple Watch clone is also packed with a variety of watch faces and is available in black, oransje, grå, og gule farger.
Features of HD8Ultra Smart Watch:

HD8 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, which means you?can wear it when you wash your hands or on rainy days. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This HD8 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare er utstyrt med en 380 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HD8 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Enhet | HD8 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå, Gul |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.02-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The HD8 Ultra smartwatch is available right now only at Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






