HD8 Ultra este un alt nou 2022 Apple Watch Ultra Copy available in the market at a cheap price. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, NFC, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of HD8 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new HD8 Ultra got a square design that looks stylish, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Măsurând 49*44*13mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The HD8 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This HD8Ultra smart watch uses a 2.02-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*360 pixeli. Această clonă Apple Watch este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibilă în negru, portocale, gri, și culori galbene.
Features of HD8Ultra Smart Watch:

HD8 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, which means you?can wear it when you wash your hands or on rainy days. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This HD8 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil este echipat cu un 380 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
HD8 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | HD8 Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri, Galben |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 380 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | FitCloudPro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.02-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Control acces NFC
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The HD8 Ultra smartwatch is available right now only at Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






