A couple of months after launching the Kavvo Cyber RH1, Kavvo is back again and brought us a new smartwatch called Kavvo Hop. Den bærbare er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blod oksygen monitor, +110 sportsmoduser, 3ATM vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Kavvo Hop Series Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Kavvo Hop watch got a circular design that looks stylish, robust, og passer menn og kvinner. Measuring 55.5*47.5*14mm and weighing about 29g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Kavvo Hop smartwatch body is made out of zinc alloy with SUPER-GLOW luminous bezel while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Hop smart watch has a 1.43-inch Large AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 piksler. This smartwatch is also packed with various watch faces and is available in black and blue colors.
Features of the Hop Smart Watch:

Kavvo Hop is a 3ATM waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. This Kavvo Hop smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, 110 sportsmoduser, Stillesittende påminnelse, Braith trening, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth 5.2, Og så videre. Denne smartklokken har en 400 mah batterikapasitet med 3-5 days of heavy usage and 8-10 dager med normal bruk.
Kavvo Hop VS Hop Mini: Hva er forskjellen?
Faktisk, there is no difference between Kavvo Hop and Kop Mini in terms of outlook and design or even in terms of specs and technical features. The only difference is that the Kavvo Hop measures 47MM and features a 1.43-inch AMOLED screen while the Hop Mini is the smallest version, which measures 39MM and features a 1.1-inch AMOLED Screen.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- TOPP 10 BESTE SMARTKLOKKER 20240
Kavvo Hop Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Hop Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 55.5*47.5*14mm |
| Vekt | 29g (Uten stropp) |
| Farger | Svart, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| NFC | INGEN |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | 3ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 8-10 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED -skjerm, SUPER-GLOW luminous bezel, Bluetooth-anrop, +110 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
The Kavvo Hop smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $90 til $110. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






