A couple of months after launching the Kavvo Cyber RH1, Kavvo is back again and brought us a new smartwatch called Kavvo Hop. Wearable este un smartwatch sportiv care vine circular cu un ecran AMOLED mare de 1,43 inci și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor de ritm cardiac, Monitor de oxigen din sânge, +110 Moduri sport, 3ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Kavvo Hop Series Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Kavvo Hop watch got a circular design that looks stylish, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 55.5*47.5*14mm and weighing about 29g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Kavvo Hop smartwatch body is made out of zinc alloy with SUPER-GLOW luminous bezel while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Hop smart watch has a 1.43-inch Large AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și albastru.
Features of the Hop Smart Watch:

Kavvo Hop is a 3ATM waterproof smartwatch, îl poți purta când te speli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. This Kavvo Hop smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, 110 Moduri sport, Memento sedentar, Detectarea instruirii, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth 5.2, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 400 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare intensă și 8-10 Zile de utilizare normală.
Kavvo Hop VS Hop Mini: Care este diferența?
De fapt, there is no difference between Kavvo Hop and Kop Mini in terms of outlook and design or even in terms of specs and technical features. The only difference is that the Kavvo Hop measures 47MM and features a 1.43-inch AMOLED screen while the Hop Mini is the smallest version, which measures 39MM and features a 1.1-inch AMOLED Screen.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- TOP 10 Cele mai bune ceasuri inteligente 20240
Kavvo Hop Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Hop Watch |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 55.5*47.5*14mm |
| Greutate | 29g (Fără curea) |
| Culori | Negru, Albastru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| NFC | NU |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | – |
| Impermeabil | 3ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 8-10 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, SUPER-GLOW luminous bezel, Apelare Bluetooth, +110 moduri sportive, Multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
The Kavvo Hop smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $90 la $110. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






