Kospet iHEAL 5R is one of the latest 2023 Smartwatches som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. It is a sporty smartwatch that comes square with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, EKG+PPG, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Kospet iHEAL 5R Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Kospet iHEAL 5R watch got a square design that looks stylish, robust, og passer menn og kvinner. Measuring 59*43.6*12mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Kospet iHEAL 5R smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This iHEAL5R smart watch uses a 2.02-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 385 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, grønn, og grå farger.
Features of the iHEAL5R Smart Watch:

Kospet iHEAL 5R is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This iHEAL 5R smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi Sports-moduser, EKG, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.2, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 300mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 40 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kospet iHEAL 5R Smartwatch Full Specs:
| Enhet | iHEAL 5R |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 59*43.6*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grønn, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 320x 385 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, 2.02 tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser, EKG+PPG
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Kospet iHEAL 5R smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $30 til $40. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






