Kospet iHEAL 5R is one of the latest 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. It is a sporty smartwatch that comes square with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, ECG+PPG, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Kospet iHEAL 5R Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Kospet iHEAL 5R watch got a square design that looks stylish, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 59*43.6*12mm and weighing about 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Kospet iHEAL 5R smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This iHEAL5R smart watch uses a 2.02-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 385 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, și culorile gri.
Features of the iHEAL5R Smart Watch:

Kospet iHEAL 5R is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This iHEAL 5R smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri Multi Sport, ECG, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.2, Și multe altele. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 300 mAh cu 5-7 zile de utilizare normală și 40 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kospet iHEAL 5R Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | iHEAL 5R |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 59*43.6*12mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Verde, Gri |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 320x 385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design accidentat, 2.02 Ecran mare inch, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, ECG+PPG
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
The Kospet iHEAL 5R smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $30 la $40. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






