Ett år etter lanseringen av Kospet Tank M2, Kospet er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke kalt Kospet Tank M3 Ultra. Den bærbare er en sporty klokke som kommer firkantet med en 1,96-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, Kompass, +170 sportsmoduser, 5ATM vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Kospet Tank M3 Ultra GPS Smartwatch:

Som du ser på bildet over! Denne nye Kospet Tank M3 Ultra smartklokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 56*43*12,8 mm og veier ca 75g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet, Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Kospet Tank M3 Ultra smartklokkekroppen er laget av metall mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Tank M3 smartklokken bruker en 1,96-tommers AMOLED-berøringsskjerm dekket med gorillaglass 3 og er laget med en oppløsning på 410 x 502 piksler. Den bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og sølvfarger.
Funksjoner på Tank M3 Ultra Smart Watch:

Kospet Tank M3 Ultra er en 5ATM vanntett smartklokke som gir beskyttelse opp til en dybde på 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Denne Kospet Tank M3 Ultra har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, GPS, Glonass, +170 sportsmoduser, Kompass, Ring eller send melding, Appvarsling, Og mer. Denne bærbare har en 480mAh stor batterikapasitet med 8-120 dager med normal bruk og 50 dager med standby -tid.
Kospet Tank M3 VS Tank T3: Hva er forskjellen?
Faktisk, det er ingen forskjell mellom disse klokkene når det gjelder spesifikasjoner og tekniske funksjoner. Den eneste forskjellen er at M3-klokken har en firkantet form med en 1,96-tommers stor skjerm mens T3-klokken har en sirkulær design med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- TOPP 10 BESTE SMARTWATCH 2024
Kospet Tank M3 Ultra Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | Tank M3 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 56*43*12.8mm |
| Vekt | 75g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.96 tomme |
| Skjermoppløsning | 410 x 510 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja (+170 sportsmoduser) |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 480 mAh |
| Normal bruk | 8-12 dager |
| Appnavn | Kospet Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, 1.96-tommer stor AMOLED-skjerm, Innebygd fastleger, Egnet for svømming, +170 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, Bluetooth-anrop, Lang batterilevetid
Ulemper: Mangler NFC
Pris og tilgjengelighet?
Kospet Tank M3 Ultra GPS smartklokke er kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






