La un an după lansarea Kospet Tank M2, Kospet s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Kospet Tank M3 Ultra. Portabilul este un ceas sportiv care vine cu un ecran AMOLED mare de 1,96 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, Busolă, +170 moduri sportive, 5ATM rezistent la apă, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Kospet Tank M3 Ultra GPS:

După cum vedeți în poza de mai sus! Acest nou smartwatch Kospet Tank M3 Ultra are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 56*43*12.8mm și cântărind aproximativ 75g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul ceasului inteligent Kospet Tank M3 Ultra este realizat din metal, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Tank M3 folosește un ecran tactil AMOLED de 1,96 inchi acoperit cu sticlă Gorilla 3 și este creat cu o rezoluție de 410 x 502 pixeli. Purtabilul este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culori negre și argintii.
Caracteristicile ceasului inteligent Tank M3 Ultra:

Kospet Tank M3 Ultra este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest Kospet Tank M3 Ultra are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin smartwatch-ul. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, GPS, Glonass, +170 moduri sportive, Busolă, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, și mai mult. Acest purtabil are o capacitate mare a bateriei de 480 mAh cu 8-120 zile de utilizare normală și 50 Zile de timp de așteptare.
Tank Kospet M3 VS Tank T3: Care este diferența?
De fapt, nu există nicio diferență între aceste ceasuri în ceea ce privește specificațiile și caracteristicile tehnice. Singura diferență este că ceasul M3 are o formă pătrată cu un ecran mare de 1,96 inchi, în timp ce ceasul T3 are un design circular cu un ecran AMOLED de 1,43 inchi..
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- TOP 10 Cel mai bun smartwatch 2024
Specificații complete pentru ceasul inteligent Kospet Tank M3 Ultra:
| Dispozitiv | Rezervorul M3 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 56*43*12.8mm |
| Greutate | 75g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.96 inch |
| Rezoluția ecranului | 410 x 510 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da (+170 moduri sportive) |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 480 mAh |
| Utilizare normală | 8-12 zile |
| Numele aplicației | Kospet se potrivește |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design robust, 1.96-ecran mare AMOLED inch, GPS încorporat, Potrivit pentru înot, +170 moduri sportive, Multitipuri de monitorizare a sănătății, Apel Bluetooth, Durată lungă de viață a bateriei
Contra: Lipsește NFC
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Kospet Tank M3 Ultra GPS este disponibil numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






