ESTG KR10 er en av de siste 2023 Smartwatches som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,39-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of The KR10 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new KR10 watch comes in a circular shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 55.4*47.2*13.3mm and weighing about 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The KR10 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is of silicone. Angående skjermbildet! This KR 10 smart watch has a 1.39-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. This wearable is also packed with various watch faces and is available in black and blue colors.
Features of the KR 10 Smartklokke:

KR10 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This KR10 smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, Og så videre. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 450mAh 3-10 dager med normal bruk og 60 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
KR10 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | KR10 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 55.4*47.2*13.3mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Blå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.39tomme |
| Skjermoppløsning | 360x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | +100 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450mAh |
| Normal bruk | 3-10 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design,? Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +100 Sportsmoduser, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The KR10 smartwatch is available currently only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



