ESTG KR10 este unul dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care are o formă circulară cu un ecran IPS de 1,39 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 100 Moduri sportive, IP67 impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of The KR10 Smartwatch:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, This new KR10 watch comes in a circular shape that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 55,4*47,2*13,3mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The KR10 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is of silicone. Referitor la ecranul de afișare! Acest KR 10 smart watch has a 1.39-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 pixeli. This wearable is also packed with various watch faces and is available in black and blue colors.
Caracteristici ale KR 10 Ceas inteligent:

KR10 is an IP67 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This KR10 smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, 100 Moduri sportive, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.0, și așa mai departe. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 450 mAh cu 3-10 zile de utilizare normală și 60 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
KR10 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | KR10 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 55.4*47.2*13.3mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Albastru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.39inch |
| Rezoluția ecranului | 360x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | +100 moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450mAh |
| Utilizare normală | 3-10 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design accidentat,? Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 Moduri sportive, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
The KR10 smartwatch is available currently only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



