F100 is another new 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.7-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blodtrykksmåler, Blodsukkermåler, Termometer, Multisportmoduser, and support one key laser therapy. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of F100 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new F100 Watch comes in a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 44*37.7*11.5mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The F100 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and leather. Angående skjermbildet! Denne F 100 smart watch has a 1.7-inch touch retina IPS screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 piksler. Denne bærbare er fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, rød, og brune farger.
Funksjoner av F 100 Smartklokke:

F100 is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. The F100 smartwatch is also equipped with a thermometer that allows you to monitor body temperature in real time. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blod oksygen monitor, Blodsukkertest, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelse, Braith trening, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og så videre. Denne enheten har en 200 mah batterikapasitet med 5 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- TOPP 10 BESTE SMARTKLOKKER 2023
F100 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | F100 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44*37.7*11.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Blå, Rød, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.7 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| NFC-tilgangskontroll | INGEN |
| Bluetooth-anrop | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | HealthWear |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Multisportmoduser, Flere typer helseovervåking, One Key laser therapy, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The F100 smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023




The watch does not keep the correct step count, the glucose checker is not accurate and reads about 100 lower than it actually is.
Thank you for your feedback. We will submit this issue to the manufacturer。