T8 Pro er nok en nyhet 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,01-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av T8 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye T8 Pro-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
T8Pro-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne T8 Pro-smartklokken har en 2,01-tommers stor TFT-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 320 x 385 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er kun tilgjengelig i sort, grå, og grønne farger.
Funksjoner på T8Pro Smart Watch:

T8 Pro er en IP67 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne T8 Pro smartklokken har en s¨ºaker og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelse, og mange flere. Denne dingsen har en 220mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
T8 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | T8 Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 2.01 tomme |
| Skjermoppløsning | 320x 385 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 220mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.01-tomme storskjerm, Bluetooth-anrop, Multi Sports-moduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
T8 Pro-smartklokken er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



