T8 Pro este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS de 2,01 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, IP67 impermeabil, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent T8 Pro:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest nou ceas T8 Pro are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*44*13mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul smartwatch-ului T8Pro este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent T8 Pro are un ecran tactil TFT mare de 2,01 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 320 x 385 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, împachetat cu diverse fețe de ceas și este disponibil numai pe negru, gri, și culori verzi.
Caracteristicile ceasului inteligent T8Pro:

T8 Pro este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch T8 Pro are un s¨ºaker și un microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul smartwatch-ului. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multi-sport, Memento sedentar, Și multe altele. Acest gadget are o capacitate a bateriei de 220 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent T8 Pro:
| Dispozitiv | T8 Pro |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Gri, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.01 inch |
| Rezoluția ecranului | 320x 385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 220mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 2.01-ecran mare inch, Apel Bluetooth, Moduri Multi Sport, Multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent T8 Pro este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



