T800 Ultra 2 er en av de siste 2023 Apple Watch Ultra 2 clones that support Bluetooth calling at a very cheap price. It is a sporty smartwatch that comes square with a 1.99-inch large TFT screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP65 waterproof, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of T800 Ultra 2 Smartklokke:

Som du ser på bildet over, this new T800 Ultra 2 klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 45*40*10.7mm and weighing about 34g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The T800 Ultra Gen 2 smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This T800 Ultra2 smart watch has a 1.99-inch Large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*386 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, gul, oransje, og sølvfarger.
Features of T800 Ultra2 Smart Watch:

T800 Ultra 2 is an IP65 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This T800 Ultra Gen 2 smartwatch har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er Blod oksygenmåler Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har 360 batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
T800 Ultra 2 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | T800 Ultra2 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*40*10.7mm |
| Vekt | 34g |
| Farger | Svart, Gul, Oransje, Sølv |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.99 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*386 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP65 Waterproof |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 360 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | HryFine |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.99-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The T800 Ultra 2 smartwatch vil snart være tilgjengelig på Aliexpress til en prisklasse mellom $10 til $20. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



