T800 Ultra 2 este unul dintre cele mai recente 2023 Apple Watch Ultra 2 clones that support Bluetooth calling at a very cheap price. It is a sporty smartwatch that comes square with a 1.99-inch large TFT screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, IP65 waterproof, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of T800 Ultra 2 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new T800 Ultra 2 ceasul are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 45*40*10.7mm and weighing about 34g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The T800 Ultra Gen 2 smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This T800 Ultra2 smart watch has a 1.99-inch Large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*386 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, galben, portocale, și culori de argint.
Features of T800 Ultra2 Smart Watch:

T800 Ultra 2 is an IP65 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This T800 Ultra Gen 2 smartwatch-ul are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt monitorul tensiunii arteriale din sânge, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are 360 Capacitatea bateriei cu 3-5 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
T800 Ultra 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | T800 Ultra2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45*40*10.7mm |
| Greutate | 34g |
| Culori | Negru, Galben, Portocale, Argint |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.99 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*386 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP65 Waterproof |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 360 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | HryFine |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.99-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The T800 Ultra 2 Ceasul inteligent va fi disponibil în curând pe Aliexpress la o gamă de preț între $10 la $20. Ia -l aici
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



