Vwar IND2 is another new 2024 smartwatch that supports a SIM card at a cheap price. It is a sporty smartwatch that comes square with a 2.02-inch large TFT screen and is equipped with several features Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmodus, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design of Vwar IND2 4G Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Vwar IND2 Watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 45.5*38*14.2mm and weighing about 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Vwar IND2 4G smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This IND 2 watch has a 2.02-inch Large TFT touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 240*296 piksler. This device is also packed with various watch faces and is available in black and pink colors.
Features of Vwar IND 2 Smartklokke:

Vwar IND2 is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This IND 2 smartwatch har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blodoksygen og blodtrykksmåler, 100 Sportsmodus, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne smartklokken har en 500 mah batterikapasitet med 3-6 dager med normal bruk og 20 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Vwar IND2 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | IND 2 4G Watch |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45.5*38*14.2mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rosa |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*285 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 500 mAh |
| Normal bruk | 3-6 dager |
| Appnavn | RingFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Stor skjerm, Bluetooth-anrop, flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Support SIM Card, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Vwar IND2 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $35 til $40. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






