IWO W58 er en annen ny 2022 Apple Watch -serien 8 klon som støtter NFC-tilgangskontroll og Bluetooth-anrop til en budsjettpris. It is a sporty smartwatch that got a square design with a 2.13-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of IWO W58 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new W58 Watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og ligner på Apple Watch-serien 8. Måler 45*38*10,7 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The W58 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and metal. Angående skjermbildet! This IWO W 58 smart watch uses a 2.13-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 428*518 piksler. Denne Apple Watch-serien 8 klone er også fullpakket med mer enn 500 urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, og sølvfarger.
Features of W58 Smart Watch:

W58 is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch 8 clone hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This W58 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Blood sugar monitor, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, NFC tilgangskontroll, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. This W58 watch is equipped with a 380 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
W58 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | W58 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*10.7mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.13 tomme |
| Skjermoppløsning | 428*518 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & 3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon, Metall |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.13-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, 5 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC-tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The W58 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



