IWO W58 este un alt nou 2022 Seria Apple Watch 8 clonă care acceptă controlul accesului NFC și apelurile Bluetooth la un preț bugetar. It is a sporty smartwatch that got a square design with a 2.13-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri multisport, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of IWO W58 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new W58 Watch got a square design that looks stylish, la modă, și similar cu seria Apple Watch 8. Măsurând 45*38*10.7mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The W58 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and metal. Referitor la ecranul de afișare! This IWO W 58 smart watch uses a 2.13-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 428*518 pixeli. Această serie Apple Watch 8 clona este, de asemenea, plină cu mai mult de 500 Urmăriți fețe și este disponibil în negru, roz, și culori de argint.
Features of W58 Smart Watch:

W58 is an IP68 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest Apple Watch 8 clonarea vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This W58 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Blood sugar monitor, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Control acces NFC, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. This W58 watch is equipped with a 380 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
W58 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | W58 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45*38*10.7mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Roz |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.13 inch |
| Rezoluția ecranului | 428*518 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & 3.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 380 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon, Metal |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.13-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, 5 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Control NFC Acesss
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The W58 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022



