HK27 er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en treningsklokke som kommer i en firkantet form med en 1,78-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC tilgangskontroll, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av HK27 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye HK27-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45,4*37,5*11mm og veier ca 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HK27-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er av silikon og stål. Angående skjermbildet! Dette HK 27 smartklokke har en 1,78-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 368 x 448 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, og gullfarger.
Funksjoner av HK 27 Smartklokke:

HK27 er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne HK27 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, NFca tilgangskontroll, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.1, og mange flere. Denne smartklokken har en 260mAh batterikapasitet med 2-7 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HK27 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HK27 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45.4*37.5*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Gull |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.78 tomme |
| Skjermoppløsning | 368x 448 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 2-7 dager |
| Appnavn | CO-FIT |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 1Multi Sports-moduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
HK27 smartklokke er for øyeblikket kun tilgjengelig på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



