WS18 Ultra?er en annen ny 2022?Apple Watch Ultra-klon som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en lav pris. Det er en fitness-tracker-klokke som har en firkantet design med en 2,05-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Søvnmonitor, 180 sportsmoduser, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av WS18 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye WS18 Ultra-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 49*44*12mm og veier ca 60g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
WS18 Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og hav. Angående skjermbildet! Denne smartklokken WS18Ultra bruker en 2,05-tommers stor IPS-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 320*390 piksler. Denne Apple Watch Ultra-kopien er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i sort, blå, oransje, og grå farger.
Funksjoner på WS18Ultra Smart Watch:

WS18 Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne WS18 Ultra smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, NFC, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne Apple Watch Ultra-klonen er utstyrt med en 320 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
WS18 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | WS18 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*12mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Oransje, Blå, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.05 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*390 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | RDfit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.05-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
WS18 Ultra smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






