WS18 Ultra?este un alt nou 2022?Clona Apple Watch Ultra care acceptă apeluri Bluetooth și controlul accesului NFC la un preț scăzut. Este un ceas de fitness care are un design pătrat cu un ecran IPS mare de 2,05 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de somn, 180 Moduri sport, IP68 rezistent la apa, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul WS18 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas WS18 Ultra are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Măsurând 49*44*12mm și cântărind aproximativ 60g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent WS18 Ultra este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și ocean. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent WS18Ultra folosește un ecran tactil IPS mare de 2,05 inchi acoperit cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 320*390 pixeli. Această copie Apple Watch Ultra este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibilă în negru, albastru, portocale, și culorile gri.
Caracteristicile ceasului inteligent WS18Ultra:

WS18 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă Apple Watch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch WS18 Ultra este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, NFC, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Această clonă Apple Watch Ultra este echipată cu un 320 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru WS18 Ultra Smartwatch:
| Dispozitiv | WS18Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*12mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Portocale, Albastru, Gri |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.05 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*390 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 320 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | RDfit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.05-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Control acces NFC
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent WS18 Ultra este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






