Zordai ZD3 Pro er en annen nyhet 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,5-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, NFC tilgangskontroll, og støtter Bluetooth-anrop. Så la dykke ned i alle detaljene!
Design av ZD3 Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye ZD3 Pro-smartklokken kommer i en sirkulær form som ser stilig ut, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 45*45*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
ZD3 Pro-smartklokkehuset er laget av sinklegering med PC-plast mens remmen er tilgjengelig i skinn. Angående skjermbildet! Denne Zordai 3 Pro smartklokke har en 1,5-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 485 x 485 piksler. Denne wearable er også fullpakket med mer enn 200 urskiver og er kun tilgjengelig i svart og sølvfarger
Funksjoner på Zordai Z3 Pro Smart Watch:

ZD3 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne ZD3 Pro smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisportmoduser, NFC, Ring og melding påminnelse, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth ¡osv. Denne bærbare har en 320mAh stor batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ZD3 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Fryktelig 3 Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*45*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.5 tomme |
| Skjermoppløsning | 485 x 485 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 2(5 dager |
| Appnavn | Fryktelig |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Stilig design, 1.5 tommer stor skjerm, Multi Multi-sports moduser, 4 slags helseovervåking, Bluetooth-anrop, +200 urskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
ZD3 Pro-smartklokken er akkurat nå bare tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



