Zordai ZD3 Pro is another new 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care are o formă circulară, cu un ecran IPS mare de 1,5 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, Control de acces NFC, și acceptați apelurile Bluetooth. Așa că să ne aruncăm în detalii!
Design of ZD3 Pro SmartWatch:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, This new ZD3 Pro smartwatch comes in a circular shape that looks classy, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 45*45*12mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The ZD3 Pro smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in leather. Referitor la ecranul de afișare! This Zordai 3 Pro smartwatch has a 1.5-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485 x 485 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu mai mult de 200 watch faces and is available only in black and silver colors
Features of the Zordai Z3 Pro Smart Watch:

ZD3 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This ZD3 Pro smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri multi-sport, NFC, Memento de apel și mesaj, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth¡etc. This wearable has a 320mAh large battery capacity with 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
ZD3 Pro Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Oribil 3 Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45*45*12mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.5 inch |
| Rezoluția ecranului | 485 x 485 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 320 mAh |
| Utilizare normală | 2(5 zile |
| Numele aplicației | Oribil |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design elegant, 1.5 Display mare inch, Multi-moduri multi-sport, 4 tipuri de monitorizare a sănătății, Apel Bluetooth, +200 fețe de ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The ZD3 Pro smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022



