Zordai ZD3 Pro is another new 2023 smartklocka som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. Det är en sportig smartklocka som kommer i en cirkulär form med en 1,5-tums stor IPS-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Multi-sportlägen, NFC åtkomstkontroll, och stöd Bluetooth -samtal. Så låt dyka ner i alla detaljer!
Design of ZD3 Pro SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, This new ZD3 Pro smartwatch comes in a circular shape that looks classy, ståtlig, och passar män och kvinnor.?Mäter 45*45*12mm och väger ca 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet, Det är ansvarigt för funktionen av svängen på/av. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The ZD3 Pro smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in leather. Angående bildskärmen! This Zordai 3 Pro smartwatch has a 1.5-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485 x 485 pixlar. Denna bärbara är också packad med mer än 200 watch faces and is available only in black and silver colors
Features of the Zordai Z3 Pro Smart Watch:

ZD3 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer som gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This ZD3 Pro smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via smartwatch. Ytterligare funktioner är en SPO2 blodsyremätare, Blodtrycksmätare, Multi-sportlägen, Nfc, Ring och meddelandesminnelse, Anti-förlorad, timer, stoppur, Bluetooth ¡etc. This wearable has a 320mAh large battery capacity with 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2022
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2022
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
ZD3 Pro Smartwatch Full Specs:
| Anordning | Fruktansvärd 3 Pro |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 45*45*12mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Silver |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 1.5 Tum |
| Skärmupplösning | 485 x 485 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 320 mAh |
| Normal användning | 2(5 dagar |
| Appens namn | Fruktansvärd |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med enligt specifikationer:
Proffs: Snygg design, 1.5 tum stor skärm, Multi Multi-sportlägen, 4 typer av hälsoövervakning, Bluetooth-samtal, +200 Titta på ansikten
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The ZD3 Pro smartwatch is available right now only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att kolla:?De nya och senaste smartklockorna 2022



