One year after launching the Zeblaze Ares 2, ZEBLAZE is back again and brought us a new smartwatch called Zeblaze Ares 3. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.52-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart Rate Monitor, Blodtrykksmåler, +100 Sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Zeblaze Ares 3 Smartklokke:

Som du ser på bildet over! Denne nye Zeblaze Ares 3 watch got a circular shape that looks rugged, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måling 53 x 53 x 14.5mm and weighing about 62g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Zeblaze Ares 3 smartwatch body is made out of Zinc Alloy with a Stainless Steel buckle while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Ares 3 smart watch has a 1.54-inch IPS touchscreen curbed with 2.5D glass and is created with a resolution of 360 x 360 piksler. The wearable is also packed with more than 300 urskiver og er tilgjengelig i svart, Grønn, og blå farger.
Funksjoner av Ares 3 Smartklokke:

Zeblaze Ares 3 er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! The Zeblaze Ares 3 also has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, 100 sportsmoduser, Stillesittende påminnelse, Bluetooth 5.1, ringe- og meldingspåminnelse, Anti-tapt, forhåndsinnstilt urskive, Og så videre. Denne bærbare har en 400 mah batterikapasitet med 7-15 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Zeblaze Ares 3 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Ares 3 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 53 x 53 x 14.5mm |
| Vekt | 62g |
| Farger | Svart, Grønn, og blå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.52 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Standby-tid | 7-15 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, Stor skjerm, +100 sportsmoduser, MultiKinds of Health Monitoring, +300 urskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Zeblaze Ares 3 smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke: De nye og nyeste smartklokkene 2023






