La câteva luni după lansarea Amazfit Balance, Amazfit poate începe să se gândească să arunce Echilibrul Amazfit 2 în 2024. Portabilul este un smartwatch sportiv care poate veni circular cu un ecran AMOLED de 1,43 inchi și poate fi echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, GPS, NFC, 5ATM rezistent la apă, și poate accepta apeluri Bluetooth. Deci, să verificăm specificațiile complete!
Echilibrul Amazfit 2 Specificații complete SmartWatch:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Amazfit Balance 2. Cu toate acestea, vom pune pe deplin așteptările noastre de la viitorul ceas inteligent Amazfit.
| Dispozitiv | Echilibru 2 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46*46*10.6mm |
| Greutate | 35g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare | ZeppOS 4.0 |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 475 mAh |
| Utilizare normală | 14 zile |
| Aplicație | Aplicația Zepp |
| Curea | Silicon, Piele |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Amazfit Balance 2. Cu toate acestea, ne așteptăm ca Amazfit să lanseze Balance 2 alături de Active 2 în septembrie 2024 la o gama de pret intre $200 la $250. Cumpărați Amazfit Balance
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






