HW Ultra 2 este un alt nou 2023 Apple Watch Ultra Clone care acceptă apeluri Bluetooth și busolă la un preț accesibil. Este un smartwatch sportiv care vine cu un ecran AMOLED mare de 2,1 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, ChatGPT, Control de acces NFC, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design HW Ultra 2 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou HW Ultra 2 am un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49,3*44*14mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
HW Ultra 2 Corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent HW Ultra2 folosește un ecran tactil AMOLED mare de 2,1 inchi acoperit cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240*296 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, gri, și culori portocalii.
Caracteristicile ceasului inteligent HW Ultra2:

HW Ultra 2 este un smartwatch impermeabil IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas HW Ultra2 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt monitorizarea tensiunii arteriale a oxigenului SPO2, Memento sedentar, Busolă, ChatGPT Moduri multisport, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth 5.2, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
HW Ultra 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | HW Ultra2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49.3*44*14mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Gri, Negru, Portocale |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.1 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*296 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.1-Ecran mare AMOLED inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, ChatGPT, Pret ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
HW Ultra 2 Ceasul inteligent este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



