After COLMI P9 smartwatch! COLMI is back again and brought us a new smartwatch called COLMI P8 Pro. De fapt, it is not a completely new watch but it is upgraded of the P8 smartwatch. Anyway! The new wearable comes with more improvement and supports Thermometer, monitor de ritm cardiac, tensiunea arterială, and oxygen monitor, si multe altele. Deci, să trecem la detaliile complete!
Design of COLMI P8 Pro smartwatch?

Like P8 smartwatch! The P8 Pro got a square shape?that looks stylish, la modă, and suitable for men and women.?Measuring 43mm*37mm*10mm and weighing about 45g. The smartwatch body made from zinc alloy while the strap is available in TPU. Referitor la ecranul de afișare! This COLMI P8 Pro watch has a 1.4inch TFT touch screen protected by tempered glass and created with a resolution of 240 x 240 pixeli. This wearable also packed with +165 watch faces and supports Personalized customization.
Features of the P8 Pro smartwatch?
The P8 Pro is an IP67 waterproof smartwatch, you can wear it while you washing hands or on rainy days. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
The wearable also can monitor body temperature in real-time and supports seven sports includes walking, funcţionare, ciclism, sarit, badminton, baschet, fotbal; Count steps, distance, and calories burned. Caracteristici suplimentare sunt oxigenul de sânge și Monitorul tensiunii arteriale, Memento sedentar, Bluetooth 4.2, și mai mult. Aparatul are, de asemenea, un 170 Capacitatea bateriei mAh cu 30 zile de timp de așteptare și 7 Zile de utilizare normală.
O să vă placă, de asemenea:
10 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2020
9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2020
7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
COLMI P8 Pro Smart watch Full Specs:
| Dispozitiv | P8 Pro Smartwatch |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 43mm*37mm*10mm |
| Greutate | 45g |
| Culori | Negru, Gri, Bluee, Rose gold, Rose pink |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.4 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | NU |
| NFC | NU |
| ECG | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Termometru | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 170 mAh |
| Timp de așteptare | 7 zile |
| Numele aplicației | Potrivirea |
| Curea | Silicon |
| Conținutul pachetului | P8 Pro smart watch 1 x cablu de încărcare 1 X Manual de utilizare |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Stunning design, 5 tipuri de monitorizare a sănătății, supports Personalized customization, Termometru, Monitor de oxigen din sânge, +165 Fețe de ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The new P8 Pro wearable is available on Aliexpress at a cheap price. Verificați prețul
Nou! COLMI P8 Plus 2021 Smartwatch With More Features



